Légiközlekedési engedélyek

Milyen esetben van szükség a nemzetközi repüléshez ICAO nyelvvizsgára?

A nemzetközi repülések végrehajtásához szükséges ICAO nyelvvizsga nélkül a 32/2009. (VI.30.) KHEM rendelet 31. § 1.) bekezdése értelmében 2011. március 05-ig lehet repülni.
Ezt követően a szakszolgálati engedélybe bejegyzett nyelvi kiterjesztés nélkül csak belföldi (Budapest FIR-en belüli) repülések végezhetők.