Álláshirdetés - légügyi képzési referens

Légügyi Szakterület   |
2017.05.29.
A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Légügyi Szakszolgálati Hatósági Főosztály Képzési és Szimulátor Engedélyezési Osztálya légügyi képzési referens munkakörbe főállású munkavállalót keres.

Álláshirdetés

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Légügyi Szakszolgálati Hatósági Főosztály Képzési és Szimulátor Engedélyezési Osztálya

légügyi képzési referens

munkakörbe főállású munkavállalót keres.

Főbb feladatok:

  • légiközlekedési képző szervezetek (légijármű vezető, légijármű karbantartó) engedélyezési eljárásaiban ügyintézői feladatok ellátása,
  • légiközlekedési képző szervezetek (légijármű vezető, légijármű karbantartó) felügyeleti eljárásaiban ügyintézői és auditori feladatok ellátása,

Minimum elvárások:

  • hajózó, légiközlekedési, repülő üzemmérnöki vagy repülőgépész mérnöki szakirányú felsőfokú végzettség
  • oktatási tapasztalat
  • angol szaknyelv ismerete

Előnyt jelent:

  • légijármű vezető szakszolgálati engedély (különösen helikopterre érvényes CPL engedély), oktatói jogosítás
  • képző szervezetnél szerzett tapasztalat
  • auditori képesítés és tapasztalat
  • repülésbiztonsági képesítés és tapasztalat

Munkavégzés helye: Vecsés, Lincoln u. 1. (Quadrum irodaház)

Jogviszony: Határozatlan idejű kormánytisztviselői kinevezés

Fizetés: Kormánytisztviselői bértábla szerint

A fenti minimum elvárásoknak megfelelő jelentkezők esetén fényképpel ellátott önéletrajzokat a jozsef.vicsotka@nfm.gov.hu e-mail címre várjuk.

Vecsés, 2017. május 29.